Justin Timberlake İstanbul Konseri Ne Zaman

justin-timberlakeJustin Timberlake’nin İstanbul Konseri Bileti Ne Zaman Satışa Çıkacak, 26 Mayıs 2014 Justin Timberlake Konseri Bilet Fiyatları Neler ve Bilet Nerelerde Satılıyor, Justin Timberlake 26 Mayıs 2014 İstanbul Konseri Biletleri Ne Zaman Nerede Ne Kadar bu konuda hemen sizi bilgilendirelim

Ünlü şarkıcı Justin Timberlake İstanbul’da hayranları ile buluşacak. Sevenlerinin merakla beklediği konser için genç sanatçı İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. Bilet satışlarının ne zaman başlayacağı ve ne kadar olacağı,konserin ne zaman ve nerede yapılacağı ise Justin Timberlake hayranlarının en çok merak ettikleri sorular.

Justin Timberlake konserinin biletleri 5 Aralık Perşembe günü satılmaya başlanmıştı. Ünlü şarkıcının fan kulübüne üye olan hayranları ise 3 Aralık’tan itibaren kendilerine sunulan bu imkanından yararlandılar. Ön satıştan yararlanmak isteyen  Justin Timberlake hayranları http://thetennesseekids.justintimberlake.com sitesine üye olup telefonlarına  gelen onay kodu ile ön satıştan yararlanabiliyor.

Yüzlerce Justin Timberlake hayranının heyecan ve merakla beklediği konserde Timberlake 26 Mayıs 2014 tarihinde İTÜ Stadyumu’nda sevenleri ile buluşacak.

Justin Timberlake Dünya Turnesi’nin Türkiye basamağı BKM ve MAP organizasyonu iş birliği organize ediliyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir