En İyi Bilgisayar Oyunu Hangisi

Her ne kadar fazlası zarar olsa da bazen pc oyunları can sıkıntımızı gideren en iyi ilaç. Hepimiz zaman zaman eğlenceli vakit geçirmek istediğimizde pc oyunlarına başvuruyoruz. Uzmanlar uzun süre bilgisayar başında vakit geçirmek ve pc oyunlarının çok fazla bağımlısı olmak konusunda bizleri uyarsa da günlük hayatımızda bu oyunlardan vazgeçebilmemiz mümkün değil. Peki en iyi, bizi en fazla eğlendirecek pc oyunları hangileri? Bu konuyu sizler için incelemek istedik, işte en iyi pc oyunları.

battlefield-3Battlefield 3

EA’nın çok beğenilen FPS oyunu, birçok silah, cihaz ve araç ile eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Kendinizde çok uzaktaki düşmanınızı sniper silahınızla etkisiz hale getirebiliyor, her saniye düşman tarafından avlanmaya açık halde kendinizi korumaya çalışıyorsunuz.

Civilization VCivilization-V

Sıra tabanlı strateji oyununun bu son sürümünde haritaları çok daha kolay dolaşabiliyorsunuz., kritik bilgilere ulaşmak da bu son sürümde çok daha zevkli. Gods & Kings ve Brave New World eklentileri yüklemeniz halinde oyun daha da ayrıntı kazanıyor.

final-fantasy-xiv-the-fate-of-eorzea-a-realm-reborn-2Final Fantasy A Realm Reborn

Final Fantasy tarafından hayranlarının beğenisine sunulan oyun, güçlü bir hikaye ve eşsiz müziklere sahip. Geleneksel bir MMO şeklinde sunulan oyun en iyi MMORPG oyunlarından biri olmaya aday.

 

gone-home

 

Gone Home

Bu bir savaş veya düşmanla mücadele oyunu değil. Bu oyunda amacınız bir evde dolaşarak bu evde yaşayanların başından geçenleri çözmeye çalışmak.

Half-Life-2Half Life 2

2004’te çıkarılan Half Life 2, FPS oyunlarında karakter gelişimine önem verilmesinin, aynı biçimde grafiklerin ve oynanışın önem kazandığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

 

MinecraftMinecraft-360

Minecraft oyunu başarısını insanların dev yapılar ortaya koymak istemesindeki arzudan alıyor. Markus Persson tarafından geliştirilen bu başarılı oyunun amacı hayatta kalmayı başarabilmek. Oyunda ullanıcıların eski video oyunu seviyelerinden Death Star’a her şeyi baştan oluşturmalarına izin veriliyor.

Starcraft II

Starcraft II’deki kaynaklar, gelişim, savunma ve saldırılar ile bu oyun dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yerini alıyor.

Dragon Age

Origins Baldur’s Gate’in benzeri olarak ortaya konulan oyun, en mükemmel RPG olmasa da ü taktik dövüşleri ve oyuncuları saran  hikayesiyle oldukça beğeni toplayan oyunlar arasında.

Total War Shogun 2

Yapay zekada yaptığı değişikliklerle pek çok yeniliğe yer veren oyun bilinen oyunlar çok daha esnek kurallara sahip olmanızı sağlıyor.

Portal 2

Valve’ın bilinen oyununun yeni sürümü olan Portal 2 ilk oyundaki espri anlayışı ve karakterleri daha da gelişmiş olarak karşımıza çıkarıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir