2014 Burç Yorumları

burc-tahminleri2013′ ün sonlarına geldiğimiz şu günlerde 2014 için iyi dileklerde bulunulmaya başladı bile. Peki gelin bakalım burcunuz 2014′ te size ne diyor. Burç yorumları ile devam edelim.

Koç Burcu

2014 yılı koç burcu için düzen ve huzur kelimeleri ile eş anlamlı bir yıl olacak. Bununla birlikte koç burçlarının hayatlarının seyrini değiştirecek kararlar almaları da mümkün. Eğer bu güne kadar içinden çıkamadığınız olaylar varsa bu yıl sorunların çözümüne ulaşabileceksiniz. Beş yıldır burcunuzda bulunan Uranüs’ün burcunuzdan çıkması ile birlikte duygusal anlamda pek çok değişiklik yaşayacaksınız. Hatta bu konum veya iş değiştirmenize de vesile olabilir. Ekonomik anlamda yaptığınız yatırımların karşılığını da 2014 yılında almaya başlayacaksınız.

Boğa Burcu

Gezegenlerin konumu 2013 yılını adeta sizin yılınız haline getrdi. Ancak 2014 yılı geçen yıl yanınızda olan şansı sizden biraz uzaklaştıracak, bu nedenle maddi ve manevi her konuda dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. ‘014 yılın yeni ilişkiler hatta evlilikler de koç burçlarını bekliyor. Yazın sonuna doğru hayatınıza bir canlılık gelecek, farklı yeteneklerinizi keşfedip değişik alanlara yönelmeniz de mümkün.

İkizler Burcu

Gelecek yılın ilk altı ayı sizin için para demek. Ekonomik durumunuzun iyileşmesi ile birlikte hem özgüven kazanacak hem de şimdiye kadar ertelediğiniz pek çok şeyi elde etme imkanı bulacaksınız. Aldığınız kararlarda son sözü her zaman siz söylemek isteyeceksiniz bu da iş yerinizde başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak. Çocuksu ruhlarıyla tanınan ikizler bu yıl kendilerini daha iyi ifade etme imkanını yakalayacak. Geçen yıl olduğu gibi ikizler burcunun aşk hayatı bu yıl da romantik ve canlı geçecek.

Yengeç Burcu

Geçen yıl yaşamış olduğunuz duygusal yıpranmalardan sonra 2014 rahat nefes alabileceğiniz bir yıl olacak. Bu yıl kendi içinize yönelebilir, ruhunuzu dinlendirmek için pek çok fırsat yakalayabilirsiniz. Uranüs’ün gezegenler arasında geçiş yapması iş hayatınızı da olumlu yönde etkileyecek. İşte elde ettiğiniz başarılar sayesinde özgüveniniz artarak yaşadığınız sıkıntıları biraz olsun unutacaksınız. Bu yıl sanatsal çalışmalara yönelmeniz de ihtimaller arasında.

Aslan Burcu

Bu yıl kendinize yeni uğraş alanları ve yeni iş kapıları arayabilirsiniz. Bu yenilik ihtiyacınız özellikle yılın ilk altı ayında ağırlık kazanacak. Ancak sabırsız davranmayarak olayları akışına bırakmayı denemeniz yararınıza olacaktır. Bazı konularda hızlı karar almak sonradan pişman olmanıza sebep olabilir. Özellikle temmuz ayında aşk hayatınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle evli aslanlar için temmuz ayı tartışmaların yaşanabileceği bir ay olabilir. Yılın ikinci döneminde yaşayacağınız stres sağlığınızı olumsuz etkileyebilir bu dönemde daha sakin hareket etmeye çalışmalısınız.

Başak Burcu

Çalışmalarınızın  meyvesini 2014 yılında toplamaya başlayacaksınız. Aşka ve sevgiye karşı olumsuz bir tutum içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı aşırı koruyucu tavrınız yanlış anlaşılmanıza sebep olabiliyor. Sevdiklerinizle hem düşüncelerinizi hem de duygularınızı paylaşın. Girdiğiniz tartışmalarda karşı tarafı da dinlemeyi öğrenmelisiniz. Bu yıl zekanızın kıvraklığı yaptığınız olumlu atılımlarla çevrenizdekilerin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler özel hayatınızda da güzel günlerin yaşanmasını sağlayacak.

Terazi Burcu

2014 her şeyi geride bırakmak isteyeceğiniz bir yıl olacak. Terazi burçları için bu yıl para, bolluk ve bereket yılı olacak. Yeni bir iş imkanı ya da iş yeri sahipleri için işlerinizi büyütme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bazı terazi burçları ilişkilerini bitirme kararı alırken bazıları da evlenmeye karar vererek yakınlarını şaşırtabilir. Alerjik reaksiyonlar açısından sağlığınıza dikkat etmeli aynı zamanda tansiyonunuzu kontrol altında tutmalısınız. Eğitim hayatı açısından da başarılı bir yıl sizi bekliyor.

Akrep Burcu

2014 yılı kariyerinizle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni çevrelerle tanışmak, kendinize yeni hedefler belirlemek, yenileneceğiniz seyahatler yapmak bu yılki hedefleriniz arasında.  Bu arada eğitim hayatınızı tamamlamak ve kendinizi geliştirmek için yoğun bir çalışma içine girebilirsiniz.. Bu yıl sizin için çok hareketli geçecek . Bu yıl bazılarınız iş verenleriyle ya da iş yerinde amiriniz ile anlaşmazlıklar içine girebilirsiniz. Evli olanlar hane içindeki problemlerden uzak, anlaşmazlıkların çözüme ulaştığı, eşinizle uyum içinde yaşayacağınız, evinizde

Yay Burcu

Hayata farklı gözlerle bakacağınız, yeni işler ve anlaşmalar peşinde koşacağınız bir yılın eşiğindesiniz. Bu yılın şans burcu sizsiniz. Bu her anlamda sizi şaşırtacak gelişmeleri önünüze sunacak. Yılın ilk ayları büyük bir iş girişiminde bulunabilirsiniz. Bu girişimler sonucu 2014 sizin için biraz yoğun geçecek. Haziran ayında birden fazla tatil planı yapabilirsiniz. Evli olanlar evlerindeki huzurun keyfini sürerken bekar yaylar bu yıl ruh ikizlerini bularak evlenme kararı alabilir. Bu yıl çocuklarınızın sağlığı açısından ufak problemlerin yaşanacağı bir yıl olabilir. Çok büyütmeye gerek olmasa çocuklarınızın sağlığına dikkate etmelisiniz

Oğlak Burcu

Bu yıl kısa seyahatler ve maddi beklentiler ve kazançlarla dolu bir yıl olacak. 2014 yılı aile fertlerinizle zaman zaman kopukluğun yaşanacağı ve bu sorunlarla boğuşacağınız bir yıl olarak görünüyor. Şubat sonunda karşı cinsten birine ilgi duyabilirsiniz ancak kesin karara varmadan önce bu kişi hakkında dikkatli davranmalısınız. Mart ayında birtakım maddi sıkıntılarınız olabilir ama bu ay aile ilişkilerinizin biraz daha kuvvetli hale geleceği bir ay olacak. Haziran ayında bir gayrimenkul alım satımı gerçekleştirebilirsiniz. Kasım ayında çocuklarına yoğunlaşmaları gereken konular bu ay içinde çocuklarıyla ilgili sıkıntılar yaşayabilir.

Kova Burcu

Bu yıl yapacağınız çok şey ile birlikte tatsız tecrübeler de sizleri bekliyor. Çevrenizdeki insanların gerçek yüzlerini görerek hayatınızdaki insanları daha iyi seçeceksiniz. Bu yıl sizin için harcamaların fazla olacağı ve sürekli yeni ihtiyaçların doğacağı bir yıl olabilir. Çocuklarınız söz konusu olduğunda ise yüzünüzü güldürecek gelişmelere yaşanacak. Şubat ve mart aylarında aile büyüklerinizden birinin sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Her ne kadar sorunlu bir yıl yaşayacak gibi görünseniz de siz kovalar üstün mücadele gücünüzle hepsinin üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

Balık Burcu

Bu yıl iş hayatınızda birtakım değişikliklerin yaşanması mümkün. Bu yıl geçen yıl olduğu gibi şansın ve güzelliklerin sizden yana olacağı bir yıl gibi görünüyor. Bazı balıklar geçmiş aşkları ile ilgili olan konulara geri dönebilir. Ancak kapanmış bir defterin tekrar açılmasının sizler için pek de iyi olmayacağını söyleyebiliriz. Sosyal anlamda oldukça aktif olacağınız bu yıl birtakım kurslara yazılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Yılın sonuna doğru aşırı yorgunluk ve strese bağlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Bu yıl aile dostları ve akrabalarınıza da zaman ayırdığınız bir yıl olacak.

Şimdilik burç yorumları bu şekilde. Sağlıklı, mutlu ve sevdiklerinizle beraber güzel yıllar dileriz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir