Momentcam Uygulaması Nedir?

momentcam-androidSon zamanlarda sosyal medyanın en çok konuşulan ve en çok kullanılan trendi Momentcam. Peki nedir kısa sürede herkesin beğenisini toplayan bu uygulama?

Momentcam Apple store‘ da bulunan ve Android markette de yerini almış olan bir android uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Herkesin çokça kullandığı bu programı siz de Google Play veya Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra çekmiş olduğunuz fotoğrafları çizgi film formatına sokup yayınlayabiliyorsunuz. Telefonunuzda sadece 35 MByer kaplayan Momentcam gençler arasında oldukça ilgi toplarken uygulamanın daha da yaygınlaşacağı tahminler doğrultusunda.

Uygulamada reklam bulunmaması kullanıcılar açısından bir avantaj. Ayrıca profesyonel ellerden çıkmış olan çizgi film karakterleri üzerine kolayca fotoğrafınızı yerleştirebiliyorsunuz. Uygulamanın henüz Türkçe desteği yok. Kullanıcılar dil olarak genellikle İngilizceyi tercih ediyor. Momentcam üzerinden kendi fotoğraflarınıza yeni şeklini verdikten sonra dilerseniz telefonunuza kaydedebilir dilerseniz sevimli fotoğraflarınızı sosyal medya üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Momentcam bu haliyle özellikle gençler arasında en çok kullanılan uygulamalardan olmaya aday görünüyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir