IOS 7 Jailbreak Nasıl Yapılır?

ios1Teknolojiyi yakından takip edenler bilirler. Çağımız teknoloji çağı ve gün geçmiyor ki piyasaya yeni bir uygulama, yeni bir cihaz, yeni bir program çıkmasın. Teknoloji meraklıları da bunları adım adım takip ediyor. Eğer siz de teknolojiyi yakından takip edenlerdenseniz ve teknoloji benden sorulur diyorsanız  işte size bir yenilik daha.

İOS 7 kullanıcıları için ünlü hacker evad3rs Jailbreak aracını piyasa sürdü. İOS 7 kullanmaya devam edenler için oluşturulan Jailbreak işlemi takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen uygulama piyasaya sürüldüğü andan itibaren  takipçiler için adeta bir yeni yıl hediyesi oldu.

Bu aracı kullanıcılarına hediye eden ünlü hacker evad3rs, IOS 7 Jailbreak işlemini kullanıcıların hizmetine sunuyor. Jailbreak işlemini kullanmak için yapmanız gereken tek şey  iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak  Jailbreak butonuna tıklamak. İşlemi kullanmak bu kadar kolay.  Jailbreak işlemini iOS 7 yüklü; iPhone, iPad ve iPod touch’lar kullanabiliyor.

Apple tutkunlarının merakla beklediği iPhone 6′ nın ne zaman çıkacağına yönelik ilk bilgileri de buradan takip edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir