iPhone 6 ne zaman çıkıyor?

iphone-6

Teknoloji tutkunlarının ve iPhone kullanıcılarının merakla beklediği iPhone 6′ nın çıkış tarihi belli oldu. Ünlü teknoloji devi Apple yeni cihazı iPhone 6 ve bu cihazın Türkiye’de satışı için düğmeye bastı. Peki iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? İşte cevabı:

2011 yılında piyasaya sürülen iPhone 4S’in ardından her yeni model iPhone cihazı hep sonbahar aylarında satışa sunuldu. Çin’in teknoloji haberleri yapan sitesi  Epoch Times’ın vermiş olduğu bilgiye göre Apple firmasının yeni telefonu iPhone 6’nın Ekim ayından sonra çıkması bekleniyor. Buna rağmen başka bir haber kaynağı Inventors Business Daily’e göre ise iPhone 6 yaz aylarında çıkacak. Cihazın çıkış tarihi dışında özellikleri hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Kulaklara gelen bir bilgiye göre Apple şu anda esneyebilir ve geniş ekranlı iki cihaz üzerinde çalışmalar yapıyor. Teknoloji firmaları her geçen gün daha iyiyi yakalayabilmek için adeta birbirleri ile yarışıyor. Bu nedenle Apple’ın iPhone 6 için muhteşem yenilikler tasarlayacağından şüphemiz yok. Ancak Apple iPhone 5C’de kullandığı plastik malzeme ile oldukça fazla eleştiri aldığından bu yeni cihaz da eminiz ki plastikten uzak duracaktır.

iPhone 6’nın özelliklerini haberler geldikçe sizler için buradan duyuracağız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir