Survivor’ın Yeni Kadrosunda Kimler Olacak

survivor1Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından Survivor her yıl olduğu gibi bu yıl da izlenme rekorları kıracağa benziyor. Sevilen yarışmanın takipçileri merakla bu yılki yarışmacıların açıklanmasını bekliyor. Acun Medya tarafından yapılan çalışmalara göre yeni sezonda Survivor’a katılacak olan yarışmacılar belli olmaya başladı. Peki bu yıl ekranların sevilen yarışma programında kimlerin mücadelesine tanık olacağız?

Geçen yıl yapılan Survivor’da  Pascal Nouma, Ümit Karan, Nihat Doğan, Mustafa Topaloğlu, Özge Ulusoy, Irmak Atuk gibi ünlü isimlere yer veren Acun Ilıcalı bu yıl da kadrosuna ünlüleri dahil etmeye çalışıyor. Ilıcalı’nın bu yılki kadrosunda milli sporculara ve mankenlere yer vereceği konuşuluyor.

Yeni yarışma için 2012 Türkiye Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu’na teklif götürüldü. Tescilli güzelin kararı ise henüz belli değil. Ilıcalı şu anda milli voleybolcu Duygu Bal ve milli atlet Merve Aydın ile anlaşmış bulunuyor. 90’lı yılların ünlü şarkıcısı Burak Kut da anlaşma yapılan isimler arasında.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir