Türk Kullanıcılar Facebook’tan Şikayetçi!

facebook1Sosyal Medya günümüzde hepimizin içinde yer aldığı bir kitle. Ülkemizde neredeyse herkesin bir Facebook ya da Twitter hesabı bulunmakta. İnsanlar bu siteler sayesinde hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de birtakım paylaşımlar sayesinde arkadaşları ile iletişime geçiyor. Sosyal medyanın olumlu taraflarının yanında bizi zor durumda bırakan durumları da yok değil.

Son günlerde Türk kullanıcıların başı adeta Facebook ile belada. Kimi kullanıcılar son zamanlarda hesaplarına gönderilen spam maillerden şikayetçi.  Zaman tüneli uygulamasını kaldırmak için kendilerine gelen bir eklentiyi tıklayan pek çok kullanıcı şimdi kendi hesaplarından arkadaşlarına gönderilen spam maillerle uğraşıyor. Bu mailler karşısında ne yapacağını bilemeyen kullanıcılar bu olumsuz durumdan kurtulmak istiyor.

Facebook bu durum karşısında kullanıcıları direk olarak “şikayetinizi yazın” bölümüne yönlendirmiyor. Bu hoş olmayan durumla karşı karşıya kalan kullanıcılar ise adeta isyanda. Kullanıcılar bu konuda Facebook’un harekete geçmesini bekliyor.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir