Yeni Sanal Bebeğimiz Pou

pou2Sanal bebekler çoğumuzun çocukluğundan hatırladığı eğlence kaynağımızdı. O günler artık geride kaldı, sanal bebeklerin modası geçti derken “Zakeh”” adlı üretici hepimizi çocukluğumuza götürecek olan sevimli uzaylı Pou’yu piyasaya sürdü. Pou sevimliliğinin yanında bizim ilgimize ve bakımıza muhtaç olan bir canlı. Dış görünüş olarak hiçbir canlıya benzemeyen Pou şirin ve sevimli görünüşü ile bir uzaylıyı andırıyor.

Pou’nun hayatını devam ettirebilmesi ve temizliği için bize ihtiyacı var. Biz onu beslersek karnı doyuyor, temizlersek temizleniyor. Oyuna ilk başladığınızda Pou minik bir bebek. Siz ona baktığınızda büyüyor hatta çok beslerseniz kilo alıyor. Temizlik, beslenme, eğlence ve arkadaşlık Pou’nun hayatını devam ettirmesi için önemli özellikler. Bunları yüksek tuttuğunuzda Pou mutlu oluyor. Her gün Pou’yu beslemek, dışarıda gezdirmek, kirlendiğinde banyosunu yaptırmak zorundasınız. Pou bir bebekten farksız. Ayrıca uygulamanın içinde Pou’nun başrolde olduğu birçok mini oyun da bulunmakta.

Oynadığımız mini oyunlar ile hem Pou’yu eğlendiriyor hem de birçok Pou parası biriktiriyorsunuz. Oyunların çoğu tek kişilik olmasına rağmen uygulamanın içinde çok kişilik oyunlar da mevcut. Çok kişilik oyunlar için Pou listenize arkadaşlarınızı davet ederek eklemek zorundasınız. Bu uygulama ile hem onların Pou’larını ziyaret edebilir, birbirinize misafirliğe gidebilir, Pou’larınızın birlikte fotoğrafını çekebilirsiniz.

pou1

 

 

Kazandığınız Pou paraları ile Pou’nuza yeni eşya ve aksesuarlar alabilir, onu kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Pou oyununda sık sık güncelleme ve yenilikler de yapılmaktadır.

Pou geliştirilmiş özellikleri ile sadece çocukları eğlendirmekle sınırlı kalmıyor. Birçok özelliğinin bulunması ile Pou küçük büyük herkesin ilgisini çekiyor. Pou eğlenceli uygulamaları ile dikkate değer ve mutlaka denenmesi gereken bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir