Meyve Veren Ağaç Taşlanır Kompozisyon

Meyve Veren ağaç Taşlanır Kompozisyon Örnekleri, Meyve Veren ağaç Taşlanır Atasözü İle İlgili Kompozisyon

İnsanoğlu doğar, büyür, bir meslek sahibi olur, çalışır. Bununla birlikte kişi kendini geliştirmesi ile doğru orantılı olarak da farklı olumlu özelliklere sahip olur. Örneğin bazı insanlar spor konusunda başarılıyken bazıları da sanat konusunda başarıyı yakalar.

Yeteneğimiz ne olursa olsun olumlu davranışlar sergileyip ortaya güzel ürünler koyduğumuzda bu başarı diğer insanlar tarafından eleştirilir. Ne kadar iyi ve başarılı olsak da bu olumlu özelliklerimiz başkaları tarafından kıskanılabilir. Bu konuda önemli olan kendimizi çok iyi tanıyarak kendimize güvenmemizdir. Başkaları tarafından bize yöneltilen olumsuz eleştiriler bizi asla yıldırmamalı ve çalışma şevkimizi kırmamalıdır. Bu eleştirilerin bazen olumlu tarafları da olabilir. Çünkü onlar sayesinde eksiklerimizi görerek tamamlama imkanı bulabiliriz.

Güzel olan işler her zaman bu işi sindiremeyen kişiler tarafından eleştirilir. Önemli olan bu eleştirileri değerlendirerek eksiklerimizi görmek ve tamamlamaktır. Kişi yaptığı hataları tekrar etmediği sürece başarısını yükseltir. Bu nedenle bize yöneltilen eleştiriler karşısında yılmadan yolumuza devam etmeliyiz.

One Response
  1. 6 Nisan 2014

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir