Hangi Yiyecekler Cinsel İsteği Artırır

Cinsel isteği arttırmak için piyasada birçok ilaç dolaşmaktadır. Ama bu ilaçların bünyeye göre değişen birçok zararı ve yan etkisi bulunur. Cinsel isteği arttırmanın asıl yolu ise mideden geçmekte. Doğal cinsel arttırıcı besinler tüketerek hem sağlığınızı hemde cinsel yaşantınızı bir düzene sokmuş olursunuz. Cinsel isteği arttıran besinler şunlardır;

Badem, Fındık, Fıstık ve Ceviz: Protein ve vitamin bakımında zengin olan bu besinler size enerji vererek cinsel isteğinizin artmasını sağlar. Ayrıca bu yemişler yorgunluğa da iyi gelmektedir.

Greyfurt: Özellikle sabahları aç karna içilen greyfurt suları iştahınızı açar ve cinsel gücü arttırır. Greyfurt karaciğeri çalıştıran bir meyvedir.

Havuç: Greyfurt gibi havuçta cinsel gücü arttırır ve içerisindeki bol vitamin ile kuvvetlenmemizi sağlar.

İncir: Kan şekerini yükselten ve şeker oranı yüksek olan bu meyve de cinsel isteği arttırmaktadır.

Kayısı: Beynimizin ve kaslarımızın daha düzenli çalışmasını sağlayan bu meyve aynı zamanda sindirim sistemimizi hızlandırır ve cinsel isteği arttırmaktadır.

Muz: Bu meyve erkeklerde sperm sayısını arttırır ve bağışıklık sistemimizi de güçlendirir.

Mercimek ve Kuru Baklagiller: Protein ve karbonhidrat bakımından zengin olan bu besinlerin içerisinde ayrıca B1 vitamini, sodyum, kalsiyum ve demir de bulunmaktadır. Zekayı geliştiren bu besinler doğru orantılı olarak cinsellik üzerindeki etkisini de gösterir.

Sarımsak: Sarımsak insana canlılık katarak hem kadınlarda hemde erkeklerde cinsel isteği arttırır.

Pekmez: Pekmez özellikle tahin ile karıştırıldığında etkisi iki kat daha artmaktadır. Enerjimizin ve cinsel gücümüzün artmasında önemli bir role sahiptir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir